O společnosti

Společnost MERCI, s.r.o. je tradičním českým výrobcem laboratorního nábytku a digestoří značky MERCI® , který na trhu úspěšně působí již od roku 1992.

Páteří výrobního programu MERCI, s.r.o. jsou:​

  • kovové laboratorní digestoře MERCI® s mikroprocesorovým řízením
  • kovové médiové stěny MERCI®
  • široká škála laboratorního nábytku  MERCI® z laminované dřevotřísky či vysokotlakého laminátu HPL.

Veškeré výrobky jsou certifikovány dle evropských norem a testovány akreditovanou statní zkušebnou. Výrobní a obchodní zázemí společnosti tvoří vlastní výrobně-logistický areál v Brně.

Moderní výrobní vybavení splňuje veškeré kvalitativní a bezpečnostní požadavky. Cílovou skupinu našich zákazníků představuje široká škála segmentů trhu z oblasti vědy, výzkumu, zdravotnictví, chemického průmyslu a zkušebnictví.

K základním firemním hodnotám společnosti MERCI, s.r.o. patří spokojený zákazník, kvalifikovaný tým pracovníků, špičková kvalita, provozní bezpečnost výrobků a v neposlední řadě také komplexní přístup k řešené problematice.

Bezpečná laboratoř

je samozřejmostí

Vaše práce není jednoduchá a už vůbec ne bezpečná.
Přizvěte nás ke spolupráci při vytváření bezpečného pracovního prostředí pro vaše zdraví a vyšší pracovní výkony bez obav a s jistotou.

Naše laboratoře jsou otestovány nejen dle platných norem, ale i na tisících realizacích a můžete si tak být jistí, že vás naše laboratoř nezklame.

Jde to i jednoduše

Proč si zbytečně přidávat práci? Nemusíte udělat ani jeden zbytečný pohyb navíc. Naše inovativní řešení, do detailu propracovaný a funkční design si prostě zamilujete a do naší laboratoře se budete vždy rádi vracet. Ergonomické a intuitivní ovládání vám usnadňuje dlouhodobou práci.

Naším cílem je pro vás projektovat i vyrábět laboratorní interiéry uživatelsky přívětivé.

V souladu s přírodou
i vašim rozpočtem

Stále vyvíjíme nové a úspornější technologie s cílem snižování energetické náročnosti provozu a dopadu na životní prostředí.
Při výrobě se řídíme principy správné výrobní praxe a environmentální strategií dle ISO 14001.

Naše společnost je držitelem
certifikace ISO 14001
Naše produkty jsou držitelem
certifikátu Ekologicky šetrný
výrobek
Veškeré námi používané
materiály ve výrobě jsou
plně recyklovatelné

Dlouhodobá efektivita
provozu

Naší prioritou je dlouhodobá úspora provozních nákladů a tím i co nejnižší dopad na životní prostředí.
Inteligentní řízení digestoře dokáže pomocí technologií sledování aktuálního provozního stavu a poskytování informací pro regulaci odtahu a přívodu vzduchu na pracoviště, rapidně snížit odtahované a přiváděné množství vzduchu do laboratoře.
Tím naše digestoře také snižují provozní náklady na zajištění optimálního prostředí na vašem pracovišti - vytápění, klimatizace.